2020 NOVÉ Horské Kolo Sedáku Super Light Tlumič Sedla jízdního Kola Spider Web Polštář Kreativní Jezdecké Vybavení

Nový produkt

Skladem

233.52 Kč

Přidat na seznam přání

2020 NOVÉ Horské Kolo Sedáku Super Light Tlumič Sedla jízdního Kola Spider Web Polštář Kreativní Jezdecké Vybavení(Poslat krásné kolo bell)

Podrobnosti o produktu: Název produktu: spider polštář Značka: promend Model: sd-5701 Specifikace: 285mm * 140mm * 55mm Barva produktu: černá, bílá Hmotnost: Cca 180g Funkce: tam jsou 69 vzduch otvory na povrchu, který může rychle vést proudění vzduchu, aby se sedák a jezdecké kalhoty mají dobrou propustnost pro vzduch. Duté konstrukce v blízkém snižuje tlak na sedacího nervu lidského těla, a klesající šikmá nosu křídla výrazně zabraňuje ochrnutí lidských orgánů a nemá kompresi krevních cév.

modelování Jeden kus efektivnější inženýrství design se hodí karoserie Zadní ocas je natáhne a namontováno na boku pro zvýšení komfortu sezení typu; 24 ° klesající šikmá sedí povrchu konstrukce může zabránit tlak na hráze oblasti lidského těla a vyhnout se zbytečnému zranění při jízdě na kole a lezení.

Duté design "Nula" hollow komprese snižuje zranění polštář na hýždě nervy a krevní cévy. Duté design kombinuje lidské pohybové struktury s průmyslový design a výroba, zlepšuje promend polštář, chrání hráze skupiny nerv lidského těla, chrání krevní zásobení tepny dolní části těla ze je stlačený, a chrání zdraví těla.

Standardní požadavky na ergonomii: S cílem snížit tlak na tradiční polštář na lidské tělo a snížit tlak, lidé by se měli snažit své nejlepší, aby pověsit uprostřed široké bod za polštář ke snížení tlaku. Úzké přední části je, aby se zabránilo tření mezi stehna a polštář, aby dlouhodobě komprese krevních cév uvnitř stehna, a pomůže k dosažení normální krevní oběh. Proto, většina stylů současného inženýrství sedáku jsou: úzký ocas (do 14 cm), středně tvrdé, dlouhé celkově úzké přední části.

hmotnost Čtyři styly spider polštář, cool uhlíkových vláken textura, prostý barva, odolné Sedadla luk je vyroben z chrom-molybdenové oceli luk, s hmotností jen asi 180g. To má vysoce kvalitní houževnatost, cenově dostupné, tlaku odolné a silné houževnatost. Vaše váha je méně než 100 kg, které mohou splnit vaše požadavky.

Tlak únosnosti test Testováno: výška 1.82 M; hmotnost 80kg. Krok na polštář přímo, krok vlevo a vpravo, skok z polštáře a okamžitě obnovit svůj tvar, bez deformací nebo zaniknout. Polštář může nést hmotnost menší než 100 KG, který je vhodný pro většinu typů těla.

Experimentální test komprese, ohybu vysoká pevnost inženýrství ocel plastové sedací plocha Podle skutečné výsledky testů, high-pevnost inženýrství plastu mají vysokou odolnost proti tlaku a tuhost. Bez ohledu na to, jak si je ohýbat, mohou rychle obnovit do původního tvaru; bez přehybů, vysoká míra využití. Ne strach z porušení nebo deformace.

Štítky: kreativní kolo lampa, presta čerpadlo, rukavice spider, nožní pumpa pneumatiky, tandem, BBT, promend sedlo, světla, kola světla, space wagon, vzduchu ford.

Číslo Modelu SD-5701
Použití Silniční Kola
Shell Materiál Plast/PVC
Kategorie Přední Sedadla Mat
Značka PROMEND
Velikost 285mm*140mm*55mm
Uživatel MUŽI

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

2020 NOVÉ Horské Kolo Sedáku Super Light Tlumič Sedla jízdního Kola Spider Web Polštář Kreativní Jezdecké Vybavení

2020 NOVÉ Horské Kolo Sedáku Super Light Tlumič Sedla jízdního Kola Spider Web Polštář Kreativní Jezdecké Vybavení

Související produkty

Porovnat