HISEED 25MM zahradnické nůžky zahradnické zahradnické nůžky Akumulátorové zahradní nářadí

Nový produkt

Skladem

4 591.14 Kč

Přidat na seznam přání

Název položky: elektrické aku nůžky

Původ: Čína

Specifikace: sada 2

Hmotnost: nůžky tělo 900g, celkový balík 3kg

Materiál: hliníkové slitiny

Čepel: importované SK5 Baterie: importované, jedna baterie vydrží 4 hodiny, dvě baterie vydrží 8 hodin

Řezání velikost: live větev 0-25mm, suchá větev 0-20mm

Použití: všechny druhy midum výška ovocný sad, vinice, Proč Hiseed akumulátorové nůžky je těsto než jiné akumulátorové nůžky? I. jiné akumulátorové 25mm a 30mm nůžky použít domácí baterie. Naše akumulátorové nůžky použít importované baterie, poslední hodiny déle II. jiné akumulátorové 25mm a 30mm nůžky nemají moc uveďte lampa. Naše akumulátorové nůžky mají indikaci napájení. Můžete vidět, kolik energie III. Jiné akumulátorové 25mm a 30mm nůžky řezání pomalejší. Naše akumulátorové nůžky mají ostřejší čepele a řezání rychlejší

Vážení přátelé, prosím, přečtěte si mě před nákupem

Dovozní cla a daně jsou kupující odpovědnost, naše cena nezahrnuje žádné vlastní daně. V případě, že zásilka dostat přísné kontrolována vlastní. Budete ještě muset platit daň jasné, vlastní. Nebudeme nést celní daně. Náklady na návrat by být na zákazníka z důvodu odmítnout celní odbavení.

* Pokud máte jakýkoliv problém s produktem, dodávky, služby, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, budeme odpověď v prvním a snažit v našich silách, aby vám pomohou vyřešit to. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor bez komunikace

* Prosím, ujistěte se, že otevřete balíček a zkontrolujte položky před podpisem balíčku, otevřete pozemek v post důstojníka přítomnost, je-Li zásilka poškozená nebo prázdná (odcizení), prosím, zeptejte se pošta poskytovat oficiální dokument, zejména nároku papíru. pořizovat fotografie / unpack video a kontaktujte nás první, budeme odpověď v čase.

* Pokud jste spokojeni s výrobkem, prosím, laskavě dejte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu, vaše podpora je naše motivace.

Štítky: zahradní pilka, elektrické nářadí, hise, audi a4 sacího potrubí, baterie power tool, Zahrada, fairi zahrada, baterie prořezávání smyku, elektrické ruční zahradní nůžky, auto jet podložka.

Jmenovité Napětí 16,8 V
Řezná Délka 25mm
Číslo Modelu HDP803
Značka AHOJ SEMEN
Materiál Čepele hliníkové slitiny
Napájecí Zdroj Baterie

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

HISEED 25MM zahradnické nůžky zahradnické zahradnické nůžky Akumulátorové zahradní nářadí

HISEED 25MM zahradnické nůžky zahradnické zahradnické nůžky Akumulátorové zahradní nářadí

Související produkty

Porovnat