HUTT W66 Okna čisticí Robot pro domácí Auto Rychlý, Bezpečný Chytrý Plánované Elektrická Okna Čištění Pračky Vysavače

Nový produkt

Skladem

4 457.16 Kč

Přidat na seznam přání

Dovolujeme si vás doporučuji "Prodávající Způsob Dopravy" a "UP" pro většinu Evropských Zemí, budeme používat DPD/UPS, aby loď, A my platit DPH, je doprava zdarma, nemusíte platit žádné poplatky v budoucnu.

Pokud budete používat DHL loď, Očekává, že 3-9 dní dodání, ale ty mohou být účtovány celní poplatky a daně pro něco zakoupit on-line. Kupující je odpovědný za vlastní daně , pokud máte speciální požadavek, prosím zanechte vzkaz, když místo, aby, nebo nás kontaktujte. Záruka: nabízíme tříletou záruku na produkty . Pokud tam je žádné poškození, zašleme vám zdarma díly, prosím vás nainstalovat (zašleme vám video instalace). Ale pokud je poškozen tím, lidských faktorů, nebo pokud je zničen vnějšími silami, budete muset platit nějaké poplatky.

HUTT W66 Inteligentní Mytí Oken Čištění Robot Hlavní Rysy * One-klepněte na tlačítko start, inteligentní plánování trasy * Exkluzivní vodní sprej design, hadr bude vždy udržovat vlhkost. * 150ML inteligentní ovládání nádrž na vodu, to může zničit 70-80 metrů čtverečních skla. * Předvídat předem, a vyhnout se překážkám. * Inteligentní uniknout, čtyři kola upgrade na laser detekce snímače. * 2600PA vysoký sací, Inteligentní rozpoznávání skla, rychlé adsorpce.Automaticky zvýší čištění tlaku * Lehké a přenosné provedení * UPS, napájení, ochrana při selhání, I když je vypnuto napájení, to může ještě fungovat po dobu 20 minut.

Klikněte na obrázek koupit originální Náhradní Díly.

Podrobné parametry

HUTT W66 Inteligentní Mytí Oken Čištění Robot Výhradně design robota s vestavěným zásobníkem vody, 150ML micro-řízený odtok vody, 2600PA vysoký sací, laserový senzor Inteligentní plánování trasy Automatické frekvenční konverze upravit tlak Odlehčená konstrukce HUTTTHINK inteligentní algoritmus W66 může automaticky změnit sací výkon, automatické skenování sklo čistota, zvýšení a snížení tlaku. Exkluzivní vodní sprej design robot má vestavěný vodní nádrže a inteligentní vodní sprej. Když není voda ve vodní nádrži, bude to výzva. Přidat 8 sad sprej body Sprej vody rovnoměrně, hadr bude vždy udržovat vlhkost. 150ML inteligentní ovládání nádrž na vodu, Když nádrž na vodu je plná, může to zničit 70-80 metrů čtverečních skla, Sprej vody každých 10 sekund, dokonce i pokrytí.tookfun. Můžete přidat sklenici vody a jiné non-agresivní čisticí prostředky. One-klepněte na tlačítko start, inteligentní plánování trasy Plánovat nejlepší trasu, Když uklízecí práce je dokončena, automaticky se vrátí k původu. Předvídat předem, a vyhnout se překážkám Při dosažení okraje okna, bude automaticky zpomalit předem, A opakovaně otřete okraj sklenice. Inteligentní uniknout, čtyři kola upgrade na laser senzor detekce HUTT W66 robot přijímá laserové snímače, které může posoudit různé skleněné lepidlo materiálů, Společné hraně okna materiály, a bez okrajů skla, Přesně určit okraje skla a vyhnout se nebezpečí. Vysoce kvalitní díly, kvalita zaručena architekturu ARM CORTEX-M3 CPU Lithium polymer baterie PREESCALE tlaku snímače Gyroskopický čip High-end brushless DC motor. Hladina vody čidlo detekce Mikrovlákna utěrky 2600PA vysoký sací Inteligentní rozpoznávání skla, rychlé adsorpce. Lehký a přenosný design 7,6 cm ultra-tenké tělo, a to i v případě, že anti-theft net je nainstalován, to může ještě být čištěny. 23.1*23.1*7.6 cm nízká hlučnost 1. Optimalizovat hluk ventilátoru 2. Optimalizovat zvuk čerpadla 3. Optimalizaci motoru a převodovky hluku Non-slip zvláštní sledovat Multi-vrstva kompozitní sledovat Inovativních syntetických materiálů, vysoce viskózní silikagel na vnější vrstvu, vysoce elastické kompozitní gumy ve střední vrstvě, a třecí materiál na vnitřní vrstvě. Snadno vypořádat s hladkými povrchy. Dar úložný box(zdarma), snadné skladování. UPS, napájení, ochrana při selhání, I když tam je náhlý výpadek napájení doma, robot může stále fungovat normálně za 20 minut.

Dodací lhůta Info (z Číny)

Určení

Evropa

Severní Amerika

Asie

Oceánie

Jižní Amerika

Afrika

Joga-pro-zdravi.cz Standardní Poštovné

10 – 20 dní

20 – 35 dní

Joga-pro-zdravi.cz Premium Shipping

4 - 10 dnů

8 - 15 dní

DHL

3 - 7 dnů

7-15 dnů

UPS/DPD

7 - 15 dní

7-15 dnů

Určení

Ruská Federace

EMS / Post office

Centrální, Volha

10 – 17 dní

Severozápadní, Jižní,

Ural, Siberian

15 – 25 dní

Daleko Východní,Severní Kavkaz

25 – 45 dnů

My vám pošleme správnou Zástrčku Adaptéru, který je vhodný pro zemi, v doručovací adresa:

EU Plug Adaptér (2 Pin Kolo Pin)

Většina evropských Zemí,Většina Afrických Zemí,Většina Zemí Středního Východu,Jižní Korea,Chile,Paraguay,atd.

Štítky: čistší robot vakuové, mop hutt w66, domů smart, robot hračka, box bezpečný, xiaomi hutt w66 okna, windows cleaner robot hobot, K68, pro robota okna, výzdoba domů.

Baterie 650 mAh
Napětí 24V
Značka TOOKFUN
Číslo Modelu hutt w66
Délka Kabelu 500cm
Datum Vydání 2020
rozměry výrobku 23.1*23.1*7.6 cm
Původ KN(Původu)
Hmotnost 1570g
Vakuové sání 2600pa
Certifikace ce
Materiál ABS
Výkon (W) <800W

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

HUTT W66 Okna čisticí Robot pro domácí Auto Rychlý, Bezpečný Chytrý Plánované Elektrická Okna Čištění Pračky Vysavače

HUTT W66 Okna čisticí Robot pro domácí Auto Rychlý, Bezpečný Chytrý Plánované Elektrická Okna Čištění Pračky Vysavače

Související produkty

Porovnat