1 Barva 1 Stanice Silk Screen Printing Stroje Lisovací T-Shirt Tisk Řezání

Nový produkt

Skladem

1 928.07 Kč

Přidat na seznam přání

1 Barva 1 Stanice Silk Screen Printing Stroje Lisovací T-Shirt Tisk Řezání

Úvod na Základě potřeby spotřebitelů a trhu, naše společnost nabízí tento druh 1 barevné obrazovky tisk s odnímatelným palety, který se snadno provozuje, ale s velmi nízkými náklady a je vhodná zejména pro jeden barevný T-shirt tisk.

Pomocí tohoto stroje, s jeho odnímatelné palety, můžete vytisknout mnoho snímků najednou. Stačí dát substrát na palety, nastavte displej do vhodné polohy a pak naneste první tisk obrázků. Pak upravte palety do vhodné polohy pro aplikujte další tisk obrázků pohybem to všechno kolem protože pohyblivé palety lze upravit v každém směru, z dopředu nebo dozadu, doleva nebo doprava, nahoru a dolů. Je to velmi snadné a pohodlné.

Aplikace

Tento stroj je speciálně určen pro jednu barvu T-shirt sítotisku, protože jeho věnovaný T-shirt paletu, která může zaručit přesné umístění a dobrý tisk efekt. To může být také použita k tisku na substráty, které potřebují dodatečný přetisk, jako je povlak na polštář, tašku, non-tkané tašky a tak dále. Uživatel může změnit pouze palety podle substráty pro uspokojení potřeb různých druhů tisku, a to je snadno rozebrat palety.

Poznámka: obrazovky, rámy nejsou zahrnuty, s 4 barvy, 1 stanice obrazovku stiskněte tlačítko.

Vlastnosti palety je odnímatelný, lze Jej nastavit v každém směru, z dopředu nebo dozadu, doleva nebo doprava, nahoru a dolů. Je to overprintable, který je vhodný zejména pro tisk na tričko, polštář, tašku, non-tkané tašky a tak dále. Speciální design jara zařízení v obrazovce nastavení nahoru a dolů, dělá to easies pro uživatelské operace podle velikosti a hmotnosti obrazovek, které zaručuje řádné jarní intenzity, aby se zabránilo stěrky vyhánět a barvy stříkající na vyšší intenzitu a obrazovky unfixing kvůli vyšší hmotnosti obrazovce rámy a pryžové stěrky ve volné intenzity. Displej svorky mohou být přesunuty nahoru a dolů, který je vhodný pro rám obrazovky do 1,8" (4.5 cm) tloušťka. Přijímá plnou kovová konstrukce s díly z nerezové oceli materiál, který je v moderní elektrostatické stříkání, elegantní vzhled, vhodný na čištění a ne rez. Kompozitní konstrukce a vynikající obalu pro pohodlnou přepravu. Vybaven s video instalace, návodem, kompletní sadu instalaci a údržbu nástroje a náhradní díly. 2 Roky Záruka

Technické Palety Velikost: 17.7"x21.7" (45x55cm) Čistá Hmotnost: 33Lb (15kg) Hrubá Hmotnost: 38Lb (17kg) Velikost Balení: 24"x20"x11" (60x50x28cm)

Seznam balení 1 sada jedné barvy 1 stanice obrazovce stiskněte tlačítko (Pouze obrazovky stiskněte bez rámů v ceně.) Hardwares pro installtion

Štítky: průmyslové obrazovky tiskový stroj, sítotisk šablona, line sítotisk, puzzle řezací stanice, lineair železniční, dexter morgan, sítotisk košile tkaniny, laserové vevor, velké obrazovky tiskový stroj, sítotisk stříbrným inkoustem.

Číslo Modelu ns101
Značka VEVOR

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

1 Barva 1 Stanice Silk Screen Printing Stroje Lisovací T-Shirt Tisk Řezání

1 Barva 1 Stanice Silk Screen Printing Stroje Lisovací T-Shirt Tisk Řezání

Související produkty

Porovnat