2020 Nového Psa, Láhev S Vodou Pro Pěší Turistiku A Cestování Pet Láhev S Vodou Nepropustné Lehký Pes Zásobník Vody Filtr

Nový produkt

Skladem

121.25 Kč

Přidat na seznam přání

Body:

1, Pet Láhev s Vodou: pes láhev na vodu s vestavěným-in filtr, který filtruje nečistoty a chloru, a je dodáván s deodorization a antioxidanty pro bezpečný vody krmení.

2、ovládání Jednou rukou a snadné použití: můžete otevřít/zámek vodě s jednou rukou s jednoduché tlačítko, a krmit své mazlíčky snadno. Stiskněte tlačítko pro vstup do vody, uvolněte tlačítko pro uzamčení vody.

3、Dvakrát prachu-důkaz a únik-důkaz funkce:-bude pohár má prach-důkaz víkem a utěsněn silikonovým těsněním uvnitř šálku a zamykací tlačítko design pomoci zajistit, že není úniku. Nemusíte se starat o získání cestovní taška mokré, zatímco drží šálek čisté a hygienické.

4、Potravinářský materiál: food-grade PC a ABS materiálů, láhev na vodu je lead-free, BPA-free, bezpečné a trvanlivé, snadno rozebrat a vyčistit.

5、Vhodné pro kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata, velmi vhodné pro každodenní chůzi, cestování, kempování, pěší turistika, atd.

Vlastnosti:

1. Pet Láhev Vody: pes láhev na vodu s vestavěným-in filtr, který filtruje nečistoty a chloru, a je dodáván s deodorization a antioxidanty pro bezpečný vody krmení.

2. Ovládání jednou rukou a snadné použití: můžete otevřít/zámek vodě s jednou rukou s jednoduché tlačítko, a krmit své mazlíčky snadno. Stiskněte tlačítko pro vstup do vody, uvolněte tlačítko pro uzamčení vody.

3. Dvoulůžkový prachu-důkaz a únik-důkaz funkce:-bude pohár má prach-důkaz víkem a utěsněn silikonovým těsněním uvnitř šálku a zamykací tlačítko design pomoci zajistit, že není úniku. Nemusíte se starat o získání cestovní taška mokré, zatímco drží šálek čisté a hygienické.

4. Potravinářský materiál: food-grade PC a ABS materiálů, láhev na vodu je lead-free, BPA-free, bezpečné a trvanlivé, snadno rozebrat a vyčistit.

5. Vhodný pro kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata, velmi vhodné pro každodenní chůzi, cestování, kempování, pěší turistika, atd.

Specifikace:

Název: Pet Láhev Vody s Filtrem

Barva: modrá, růžová, bílá

Materiál: potravinářské PC+ABS

Velikost výrobku: 65*65*245mm/2.56*2.56*9.65 palec

Balení velikost: 70*70*253 mm/2.76*2.76*9.96 palec

Kapacita: 330ml

Hmotnost: cca 200g

Maximální teplota vody: 60℃

Funkce: s filtrem pohyb + kryt proti prachu

Vhodné pro: kočky, psy, králíky a ostatní domácí zvířata

Balení Seznam:

Láhev S Vodou*1

Filtr*1

Štítky: stupeň psí misky, elektronické pes zásobník vody, plynový zásobník vody, kočka vodní koule dávkovač, pes velký zásobník vody, medvědí pes misku, kočka dřevo zásobník vody, 3 psa zásobník vody, x pes zásobník vody, pro psa, misku.

Max Výstup Další
Napětí Other
Napájecí Zdroj Další
Materiál Další
Objem Další
Je Inteligentní Zařízení no
LCD Displej No
Min Výstup 50g

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

2020 Nového Psa, Láhev S Vodou Pro Pěší Turistiku A Cestování Pet Láhev S Vodou Nepropustné Lehký Pes Zásobník Vody Filtr

2020 Nového Psa, Láhev S Vodou Pro Pěší Turistiku A Cestování Pet Láhev S Vodou Nepropustné Lehký Pes Zásobník Vody Filtr

Související produkty

Porovnat